Birboy Okul Kıyafetleri Hakkında

 

polo

1980’ de Nişantaşı’nda küçük bir mağaza ile ticari hayatına başlayan BİRBOY TEKSTİL kuruluşundan bu yana geçen, otuz beş yıllık süreçte, yatırımlarını; ürün çeşitliliği ve üretim kapasitesini artırma yönünde gerçekleştiren BİRBOY TEKSTİL, kalite anlayışından asla taviz vermeden, hızlı hizmet sunarak okul kıyafeti sektöründe büyümeyi sürdürmektedir.

 

Hem kullanılan malzemelerde hem de üretim aşamasında, yüksek kalite standardı ve şıklıktan asla vazgeçmeyen BİRBOY OKUL KIYAFETLERİ; ürünlerin rahatlığını da ön koşul olarak görmektedir. Talebler doğrultusunda her eğitim yılı öncesi kurulan satış reyonları ile velilere okul alışverişlerinde kaliteyi ve kolaylığı bir arada sunmayı amaçlamaktadır.

 

Kaliteden taviz vermeyen ve giderek gelişen hizmet anlayışı ile bünyesinde bulundurduğu modelhane, kesimhane, dikim ve nakış departmanları ile eğitim sektöründe en kapsamlı hizmeti vermek için hiç durmadan çalışmaktadır.

 

Üstün Kalite

Kalite Standartlarımızı daima en üst seviyelere yükseltmek için yoğun çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ürünlerimizde kullandığımız yüksek kalitedeki kumaş seçenekleri ile çekme ve tüylenmeyi en alt seviyeye düşürmekte ve bu sayede ürünlerimizin tamamını yıpranmaya karşı uzun süre dayanmasını sağlamaktayız.

Zamanında Teslimat

Okul giyiminde en önemli noktalardan biri ürünlerin tam zamanında ve eksiksiz teslim edilmesidir. Bu amaçla tüm üretim kadromuz ve uzman ekibimizle yıllardır okul giyiminde en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.

Uygun Fiyat

Kendi bünyemizde bulunan üretim atölyelerimiz sayesinde ürünlerimizi okullara birinci elden ulaştırmakta ve bu sayede en uygun fiyatı sunmaktayız.

Danışmanlık Hizmeti

Okul kıyafetlerimizden memnun değiliz / Değişiklik yapmak istiyoruz diyorsanız danışmanlık hizmeti almak için bizle iletişime geçip her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yenilikçilik

Tekstil sektöründeki en son yenilikler takip ederek üretim sürecimize yansımaktayız. Ayrıca sektörde değişen ve gelişen hammaddeler firmamızca denenmekte ve en sağlıklı ve kaliteli ürünler üretilmektedir.

Satış Sonrası Destek

Okullarımızla ilişkilerimiz ürün teslim aşamasından sonra da sürmektedir. Satış sonrası ürünle ilgili herhangi bir şikâyet olduğunda anında değerlendirme yapılarak çözüm sunmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin isteklerine göre şekillenen üretim sürecimizde müşteri odaklılık ve müşteri memnuniyeti temel felsefemizdir.

Size Özel

Talep edilen her türlü kumaş, model ve numuneler, uzman kadromuzca en hızlı şekilde hazırlanıp sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Sağlıklı ve Çevre Dostu

Ürünlerimiz OEKO-TEX standart 100 sertifikasına sahip kumaşlar ile Avrupa Birliği standartlarında üretilmektedir. Ayrıca ürünlerimiz ve kullandığımız aksesuarlar kesinlikle kanserojen boya maddesi veya benzeri tehlikeli maddeler içermemektedir.